Skip to content
  Home » Best Slots List » ZORRO POKIE

  ZORRO POKIE

  ARISTOKRATI ZORRO POKIE MASINA ÜLEVAADE

  Zorro on 5 rullikuga, 25 võiduliiniga poki, mis pärineb Aristocrati välimusstuudiotest. Selle teema on samanimeline Mehhiko rahvakangelane, mille tegid kogu maailmas kuulsaks filmid, mille peaosades on Antonio Banderas ja Catherine Zeta-Jones. Panusevahemikuga 0,01 kuni 5,0 võiduliini ja keerutuse kohta on Zorro pokie masin vähendatud kuni keskmise volatiilsusega mäng, mille maksimaalne jackpoti auhind on viis 000 münti. RTP on tagasihoidlik 95,49%. Heliribal on omanäoline vinguv stiil, mis lööb mängutegevuse intensiivistudes esile.

  KES ON ZORRO?

  Zorro on väljamõeldud Mehhiko rahvakangelane, mille autor Johnston McCulley lõi 1919. aastal. Nimi tähendab hispaania keeles “rebane”. Nagu Robin Hood, oli ka tema bandiit, kes võitles talurahva õiguste eest. Tema põlised vaenlased olid Luis Quintero, kes oli lihtsalt vastutav oma isa surma eest, ja kapten Juan Ramon, kes terroriseeris Mehhiko talupoegasid.

  KUIDAS MÄNGIDA ZORRO POKIE’d

  Nagu iga poki puhul, on alati hea mõte seda mängida tasuta, kui te pole seda varem mänginud, et saada ülevaade mängust ja teada, kuidas see toimib. Alustate oma panuse suuruse määramisest. Ekraani allosas märkate nuppe Bet ja Lines ehk miinus ja MAX. Kasutage neid, et valida, mitu münti ja võiduliini soovite igal keerutamisel mängida.

  SÜMBOLID JA NENDE HINNED

  Zorro pokie sümbolite hulka kuuluvad 10, J, Q, K ja Ace. Need on need, mis tavaliselt maanduvad. Nad maksavad kergelt, kuid võidu saavutamiseks peate kindlasti teenima 3 või isegi rohkem. Suuremad maksesümbolid lisavad tünni, daamikleiti, Zorro daami – Senorita Lolita ja Monsario. Inimene ise võib olla metsik ja tema hobune on hajutaja.

  ZORRO POKIE TASUTA KEERUTUSED JA BOONUSED

  Tavalises mängurežiimis võite võita korralikke auhindu, kuid suuremate auhindade võitmiseks peate kasutama boonusfunktsiooni. Teilt võetakse ühe keerutuse kohta veel 10 krediiti. Tähed Z, O, R on esimesel 3 rullikul ning ZORRO kirjutamiseks peate kahele viimasele rullikule kandma tähed R ja O. Pärast seda valite järgmiste tasuta spinni valikute hulgast:


  Tasuta keerutused


  Valikud

  20 Korrutab kõik võidud x2
  15 Korrutab kõik võidud x2, x3 või x4
  10 Suurendab auhindu x3, x5 või x8 võrra
  5 Suurendab kõiki võite x5, x10 või x15 võrra

  Samuti on mõned boonusmängud, mis hõlmavad järgmist:


  • Tornaado

   – Sulle võidakse anda auhind, mille väärtus on 500 korda suurem kui algpanus.


  • Kuldmünt

   – Muudab sümbolid müntideks. Rahalise auhinna saamiseks sobitage 2 mündi väärtust


  • Tünnid

   – Võimalus võita 20 tasuta keerutust


  • Metsik Z

   – annab keerutusi 3 lisa Wildiga


  • Maagiline uks

   – paljastab tegelase, mis annab kohese võidu.

  Seal on ka salajase koopa boonus. See käivitub, kui maandute 3+ hajutamist. Esiteks antakse teile viis tasuta keerutust, millel on võimalus võita rohkem ja kordajaid, samuti kui edasi mängite.

  AUS MÄNGIMINE

  Zorro pokie masinate disainerid, Aristocrat, on väga reguleeritud. Nad on tõesti üks hinnatumaid iGaming ettevõtteid maailmas ja neil on ka ranged reeglid, mis tagavad, et kõik nende loodud mängud on läbipaistvad ja õiglased.

  JUURDEPÄÄS MOBIILSEADMETE LÄBI

  See tasku ei nõua allalaadimist ja sellele pääseb juurde kõigi mobiiltelefonide brauserite kaudu, olgu need siis Android või iOS.